Rusza zimowa strefa sportu w Wola Parku

Rusza zimowa strefa sportu w Wola Parku

Początek grudnia to moment rozpoczęcia przygotowań do sezonu zimowego. W najbliższą sobotę zostanie otwarta zimowa strefa sportu Wola Fun Park. Na warszawiaków będą czekać profesjonalne lodowisko, tor curlingowy, Mini Snow Park z torem przeszkód do jazdy na desce i snowtubing, czyli śnieżna górka do zjeżdżania na specjalnych oponach. Podczas wydarzenia z okazji otwarcia sezonu będzie można także zobaczyć profesjonalny pokaz jazdy figurowej na łyżwach i bezpłatnie spróbować swoich sił na lodowisku.

Wola Fun Park to kontynuacja letnich atrakcji w Parku Ulricha. Zimowa odsłona wydarzenia ma zachęcić mieszkańców stolicy do aktywnego spędzenia wolnego czasu i doskonalenia swoich umiejętności sportowych.

W ramach strefy powstanie profesjonalne lodowisko o powierzchni 240 mkw. W tym roku organizatorzy postawili na lód syntetyczny. Jest on bezpieczniejszy i bardziej ekologiczny, ze względu na brak potrzeby stosowania sztucznych metod schładzania tafli i jej przygotowania do jazdy. Dzięki tej technologii funkcjonowanie lodowiska nie jest uzależnione od temperatury i warunków panujących na zewnątrz.

Dla osoby, które szczególnie cenią rywalizację sportową przygotowano tor do curlingu, jednego z najciekawszych sportów zespołowych na świecie. Z kolei najmłodsi miłośnicy sportów zimowych mogą odwiedzić Mini Snow Park, z torem przeszkód do jazdy na desce oraz śnieżną górką do zjeżdżania na specjalnych oponach, która będzie alternatywą dla klasycznych sanek.

– Wola Fun Park jest kontynuacją idei Summer Campu, podczas którego zachęcaliśmy mieszkańców do poznawania nowych sportów i zdobywania umiejętności. Zależy nam na kontynuowaniu inspirowania naszych gości do aktywnego spędzania czasu wolnego, nawet w mieście. W tej edycji strefy chcemy zachęcać do spróbowania swoich sił w sportach zimowych i umożliwiać doskonałą zabawę całym rodzinom. Mamy nadzieję, że nasza propozycja, podobnie jak letnia odsłona, spodoba się okolicznym mieszkańcom i zimowa strefa sportu będzie chętnie odwiedzana – mówi Kamila Popławska-Bernatowicz, Marketing Manager Wola Parku.

W sobotę 1 grudnia, podczas otwarcia Wola Fun Parku organizatorzy zaplanowali dodatkowe atrakcje i konkursy. O godzinie 17:00 odbędzie się profesjonalny pokaz jazdy figurowej na lodzie, połączony z animacjami dla dzieci. W tym dniu wszystkie atrakcje będą udostępnione w promocyjnych cenach, a z lodowiska będzie można przez całą zimę skorzystać bezpłatnie.

Strefa Wola Fun Park będzie otwarta do końca lutego, od poniedziałku do piątku w godzinach 14.00-21.00 i w weekendy w godzinach pracy galerii.

Poinformuj nas!!!
close slider