Otwarcie przychodni na Coopera 5 !!! [ZDJĘCIA]

Otwarcie przychodni na Coopera 5 !!!

Już w najbliższy poniedziałek 18 grudnia 2017 roku nastąpi otwarcie przychodni przy ul. Coopera 5. Budynek przychodni to nowoczesna bryła ze wszelkimi udogodnieniami dla pacjentów. W budynku mieścić będzie się Podstawowa Opieka Zdrowotna dla dzieci i dorosłych. W ramach specjalistycznej opieki zdrowotnej przychodnia udostępni poradnie leczenia bólu oraz poradnie chirurgii onkologicznej, poradnie onkologiczną oraz poradnie gastroenterologiczną z pracownią endoskopii. Ponadto w przychodni znajdować będzie się Centrum Zdrowia Psychicznego w tym: Poradnia Zdrowia Psychicznego dla dorosłych i dzieci, dzienny odział psychogeriatryczny, zespół leczenia środowiskowego oraz poradnia leczenia uzależnienia i współuzależnienia od alkoholu. Docelowo przychodnia ma obsłużyć 20 tysięcy pacjentów.

Również od poniedziałku będzie można zapisywać się do lekarzy przyjmujących w placówce. Terminy i lista lekarzy może ulec zmianie aby być na bieżąco zapraszamy na zozbemowo.pl 

Telefony do przychodni :

centrala: : 22 163 70 00

sekretariat przychodni : 22 163 70 80

Rejestracja internetowa  : e-rejestracja

Grafik lekarzy przychodni Coopera 5

Poniżej zapraszamy do wycieczki po wnętrzach nowej przychodni. Jeśli chcecie zobaczyć przychodnie z lotu ptaka zapraszamy do naszego poprzedniego artykułu.

 

 

Poinformuj nas!!!
close slider